Crossway camp – je netradiční letní tábor s výukou angličtiny a sportů pro mládež do 19 let. Organizace “Crossway” se ve spolupráci s různými křesťanskými sbory z USA a ČR věnuje pořádání tzv. English kempů s výukou angličtiny a sportu.

Část programu je věnována angličtině. Účastníci se učí anglicky přímo od rodilých mluvčích, kteří s nimi tráví i volný čas a pomáhají při sportech. To dává možnost nahlédnout do jiné kultury a procvičit si angličtinu. Samozřejmě zde máme tým překladatelů, kteří jsou vždy ochotní a k dispozici.

Můžete se těšit na různé sportovní vyžití: baseball, americký fotbal, ultimate frisbee, fotbal, volejbal, aj. kterými Vás provedou profesionální trenéři, kteří vědí, jak vás naučit rychle a efektivně, jak začátečníky, tak i pokročilé. A pro ty, kdo se necítí jako sportovní typ, máme připravené crafts (ang. ruční práce). To vše také pod vedením američanů.

Nesmíme opomenout také různé týmové hry, při kterých týmy bodují a vyhrávají různé ceny. Užiješ si spoustu legrace. Sláva vítězům, čest poraženým!

Večerní programy jsou opět plné her, ale ne jen to. Součástí budou i rozhovory o důležitých otázkách všedního života. Každý z nás si někdy kladl otázku, proč tu jsme a kam směřujeme. Každý hledal svůj směr, kam se vydat a kde hledat štěstí. Každý z vás už nějakou cestou jde, ale je zde otázka: je to ta správná cesta?